Promieniuj optymizmem No ratings yet.

Jak śpiewał młody piosenkarz, „fruzie wolą optymistów”. Dlatego absolutną koniecznością na portalach randkowych jest epatowanie optymizmem, nawet jeśli na co dzień nie czujemy się specjalnie weseli. Nastrój jest tylko cechą przejściową, może się poprawić lub pogorszyć z minuty na minutę, a nasze nastawienie wypływa bezpośrednio z charakteru. Jedni będą bardziej wylewni w swoim optymizmie, u innych będzie to trochę przytłumiony blask, ale ważne jest, by optymizm był na sztandarach. Jak to osiągnąć?

Zacznij od pseudonimu

Wszystkie portale randkowe wymagają od nas posiadania pseudonimu, pod którym będziemy dostępni dla wszystkich innych użytkowników danego portalu. Zazwyczaj nie ma jakichś specjalnych wytycznych dla użytkowników, narzucanych pod tym względem przez portale randkowe . Można spotkać się z tym, że portal randkowy zasugeruje nam jakiś pseudonim. Na przykład dla Jana Nowaka urodzonego w 1980 roku może to być Jan1980 lub Jan1234.

Nie należy jednak chadzać na skróty i wybierać sugerowanych pseudonimów. Trzeba spędzić chwilę czasu i wymyślić coś ciekawszego. Co konkretnie? Tutaj już nie będziemy niczego podpowiadać, ponieważ musi to wyjść od samego myśliwego polującego na randki internetowe. Może to być jakiś pseudonim z dzieciństwa, zdrobnienie lub przezwisko, które wymyśliła nam dziewczyna sprzed lat. Ma być po prostu fajnie i tyle.

Odpowiednie zdjęcie

Temat zdjęcia na profilu randkowym był już maglowany miliony razy w całym Internecie i wszyscy wiedzą, jak wielkie znaczenie ma fakt posiadania dobrego zdjęcia. Warto jednak pamiętać o tym, by zdjęcie było faktycznie zdjęciem pozytywnym.

Większość wszelkiej maści poradników skupia się na tym, by zdjęcie było przede wszystkim aktualne, w miarę szczere, czyli nie powinno być robione w ciemnościach, w kilogramie makijażu czy naście lat i dziesiąt kilogramów temu.  To jednak nie wystarczy, ponieważ wykorzystanie zdjęcia do prawa jazdy czy fotografii, która nadawałaby się raczej do folderu sprzedażowego, na przykład w nowo kupionym samochodzie i z dziwną miną, to nie sposób na zachęcenie kogoś do bliższej znajomości.

Jakie zatem powinno być to zdjęcie? Wesołe. Ponownie nie można w tym miejscu zaoferować bardziej konkretnej odpowiedzi, ponieważ takie zdjęcie powinno być wizytówką każdej osoby planującej randki internetowe. Trzeba być sobą i rozumieć, że tylko w ten sposób randka internetowa może być udana. W końcu każdemu powinno zależeć nie na przyciągnięciu kogokolwiek, bo to nie sztuka, ale na znalezieniu osoby idealnej i dopasowanej do nas.

Please rate this