Przygotuj się do randki No ratings yet.

Odpowiednie przygotowanie do randki nie jest proste, szczególnie jeśli jest się kobietą. Mężczyźni są tutaj co prawda bardzo wyrozumiali i dla nich wygląd jest sprawą trzeciorzędną. Jeśli tylko nie dojdzie do jakiejś wizerunkowej katastrofy, panowie będą zadowoleni.

Sęk w tym, że to wcale nie o nich w tym momencie chodzi, ponieważ kobieta nie będzie się czuła dobrze na randce, jeśli nie będzie w pełni przekonana, że jej wygląd jest idealny. Efektem tego jest zwykle totalne szaleństwo.

Jak podejść mądrze i efektywnie do przygotowań randkowych? Trzeba skupić się na kilku kwestiach i zawsze stosować w nich umiar.

Właściwy ubiór

Przesadne strojenie się na randkę nie jest właściwym podejściem. Zwłaszcza jeśli jest to jedno z pierwszych spotkań. Mężczyznom wcale nie imponuje wyzywający strój i można się spodziewać, że wielu z nich będzie na taki image odpowiadać w sposób negatywny.

Ubiór powinien dobrze pasować do sylwetki, być prawidłowo dobrany pod względem kolorystyki i uwzględniać to, w jaki sposób kobieta prezentuje się na co dzień. Wszystko inne będzie sztuczne i będzie wysyłało fałszywe sygnały.

Torebka i inne dodatki

Wyjście z domu bez torebki raczej nie wchodzi w grę, ale ważne jest, by wszystkie dodatki były możliwie skromne i właściwie dobrane. W przeciwnym razie uzyska się efekt choinki. Jest to z pewnością realne zagrożenie. Zwłaszcza na wiosnę, kiedy styl ubioru powinien być lekki i zwiewny, nie należy przesadzać z obwieszaniem się różnymi dodatkami.

Naturalny makijaż

Makijaż na randkę nie powinien być zbyt wyzywający. Mocny makijaż jest propozycją dostosowaną do wieczorowych spotkań, na przykład do imprezy sylwestrowej. Zwykła randka, na której kobieta zaprezentuje się z “ciężkim” makijażem, będzie wysyłała mężczyźnie złe sygnały. Najlepszy jest tak zwany makijaż naturalny, czyli makijaż delikatny.

Zadbaj o subtelny zapach

Czynnik, do której koniecznie trzeba się przyłożyć, to odpowiedni zapach. Powinien on być dostosowany do osobowości, ponieważ działa on na mężczyzn wyjątkowo mocno.

Jeśli kobieta posiada jakieś typowe dla siebie perfumy, które stosuje zazwyczaj, nie powinna ich zamieniać na coś specjalnego na randkę.

Mężczyźni potrafią połączyć zapach z kobietą i taki tandem zostawia potem mocny ślad w ich głowie. Poprzez odpowiedni zapach można zrobić naprawdę świetne wrażenie.

 

Please rate this