Czy warto angażować się w romans z żonatym facetem? No ratings yet.

Historie romansów kobiet z żonatymi mężczyznami, a nawet mężczyzn z zamężnymi kobietami znane są od dziesiątek jeżeli nie od setek lat. Romanse były, są i będą częścią życia w każdym społeczeństwie.

Poznałam wspaniałego faceta… okazało się że jest żonaty

Wiele kobiet poszukując tego jedynego, trafia na dojrzałych, przystojnych i… żonatych mężczyzn. Oni szukają odskoczni, chcą się odmłodzić i dobrze zabawić, a uczucia kobiet traktują bardzo swobodnie, nie przejmując się konsekwencjami takich relacji. Seks bez zobowiązań to przede wszystkim domena mężczyzn, którzy mają dość matkujących im żon, które od momentu urodzenia dzieci, zapomniały że są również kobietami dla swoich mężów. W związku, w którym kobieta jest i żoną i matką i kochanką w jednym, a dwoje ludzi zawsze spotyka się w połowie drogi, nie ma miejsca na romanse i skoki w bok.

Gonitwa za pieniędzmi i rozrywką

Żyjemy w dobie gonitwy za pieniądzem i poszukiwaniem co rusz to nowej rozrywki, gdzie relacje domowego ogniska przestają mieć kluczowe znaczenie. Żyjemy szybko i oczekujemy od życia ciekawych doświadczeń, a stres i zmęczenie chcemy zażegnać właśnie w ramionach ukochanej czy ukochanego.

Portale randkowe pułapką dla poszukujących prawdziwej miłości

Wiele osób twierdzi, że portale randkowe to miejsce dla rozwodników, wdowców i wszystkich innych osób po przejściach, a znalezienie w nich prawdziwej miłości jest niemalże niemożliwe. Prawdą jest, że tutaj rejestrują się osoby o różnym statucie społecznym, ale takie osoby możemy także znaleźć w klubie czy w barze.

Dlatego rejestrując się w portalu randkowym, warto jasno określić swój cel poszukiwań, wypełnić wszystkie dostępne rubryki, a poszukując potencjalnego partnera, omijać profile żonatych i rozwodników, którzy najczęściej również zamieszczają takie informacje w swoich opisach.

Szukam przygody i romansu…

Co innego, jeżeli taki układ nam nie przeszkadza i my również szukamy kogoś na chwilę, na przygodne spotkanie i rozwinięcie swoich doświadczeń o kolejny związek, nawet jeżeli miałby to być romans z żonatym facetem.

Każda kobieta ma inne spojrzenie na miłość, a niektóre wręcz tej miłości nie szukają, chcąc jedynie nabyć doświadczenia, poznać własną osobowość i sferę swojej seksualności. Przygoda z żonatym facetem to wyjątkowo ciekawe doświadczenie i możliwość spojrzenia na życie z zupełnie innej strony.

Dlatego kobieta sama powinna podjąć tą decyzję, czy szuka „miłości aż po grób”, czy raczej fascynującej przygody, która da jej pełną satysfakcję i zadowolenie ze spotkań bez żadnych zobowiązań.

Please rate this