Jak uwieść faceta? No ratings yet.

Obecne czasy to przede wszystkim równouprawnienie w wielu sferach życia, także w sytuacjach podrywu damsko-męskiego. Dlatego kiedy kobieta chce uwieść faceta, nikt się temu nie dziwi, nikt takiego zachowania nie neguje, a mężczyźni są z takiego obrotu sprawy bardzo zadowoleni. Tym bardziej, że zdarzają się nieśmiali faceci, którzy nie radzą sobie z podrywem, a jeżeli kobieta przejmie inicjatywę, związek ma szansę zaistnieć.

Jak poderwać faceta po 40?

Jeżeli zastanawiasz się jak poderwać faceta po 40, koniecznie zapoznaj się z naszymi poradami. Nie tylko pokażemy ci jak poderwać faceta, ale również podpowiemy gdzie możesz takiego podrywu spróbować. Jednym z najlepszych miejsc, gdzie zarówno kobiety jak i mężczyźni szukają wrażeń i ciekawych przygód, są portale randkowe. Tutaj każda randka online to podryw, a kobiety robią to równie skutecznie i często co mężczyźni.

Jak uwieść faceta wzrokiem?

Jeżeli rozmawiacie za pośrednictwem portalu randkowego, uwodzenie faceta wzrokiem będzie trudne, ale już na pierwszym spotkaniu w realnym świecie, możesz wykorzystać wszystkie znane Ci sztuczki. Po pierwsze nie odrywaj od niego swojego wzroku, często się uśmiechaj i spraw, że on także będzie chciał na Ciebie patrzeć godzinami. Jeżeli raz uda Ci się nawiązać kontakt wzrokowy, jeżeli mężczyzna zobaczy w Twoim oku iskrę, już nie będziesz musiała się zastanawiać jak go uwieść.

Jak uwieść faceta w 5 minut?

Bierzesz udział w szybkich randkach i masz tylko pięć minut, aby uwieźć faceta, który Ci się podoba? Za chwilę zadzwoni dzwonek sygnalizujący zmianę partnera? Każda kobieta, która zastanawia się jak uwieźć faceta w 5 minut, powinna posłuchać naszych rad. Tutaj niezbędne jest głębokie spojrzenie i zalotny uśmiech. Jeżeli połączysz ze sobą te dwa triki, a mężczyzna zagłębi swój wzrok w Twoich oczach, na pewno spotkacie się po raz kolejny po zakończonym spotkaniu „speed dating”.

Jak uwieść faceta słowami?

Każda kobieta ma swoje sprawdzone sztuczki, dzięki którym może w łatwy i szybki sposób uwieść faceta słowami. Tutaj pomocna może okazać się również mowa ciała, albowiem naśladowanie gestów poznanego mężczyzny, jest oznaką naszego zainteresowania. Kiedy już uda nam się zwrócić uwagę faceta, musimy do niego zagadać. Najprostszą formą podrywu jest częste wymawianie imienia mężczyzny, dzięki czemu jego ego zostaje podbudowane, a my zdobywamy punkt.

Jak go oczarować?

Poznaliście się już bliżej i zastanawiasz się jak go oczarować? Poproś go o pomoc. To najlepsza forma podrywu. Mężczyźni szukają kobiet, którym są potrzebni. Nawet jeżeli jesteś silną kobietą, przed mężczyzną warto pokazywać swoją słabość.

Kolejny wieczór spacerujecie po parku i czujesz że facet zaczyna się nudzić? Zapytaj co lubi robić najbardziej, zaproponuj mu wspólny wypad na mecz jego ulubionej drużyny bądź wspólne obejrzenie jego ulubionego filmu. Kiedy zobaczy jak dużo was łączy, będzie oczarowany Twoją osobą.

Please rate this