Jak stworzyć idealny profil w portalu randkowym? No ratings yet.

Zanim zaczniemy tworzyć profil w portalu randkowym, warto zastanowić się co warto w nim zawrzeć, co zrobić aby profil stał się unikalną wizytówką oraz doskonałym pierwszym wrażeniem. Jak sama nazwa wskazuje, pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, dlatego opis w profilu i zdjęcie profilowe to więcej niż 80 procent sukcesu.

Jeżeli opublikujesz nieciekawe zdjęcia, opis stworzysz krótki i standardowy, to Twoje możliwości osiągnięcia sukcesu w portalu randkowym i możliwość umówienia się na wymarzone randki online spadają niemalże do zera.

W profilu randkowym musisz zaprezentować się najlepiej jak potrafisz. Jeżeli nie wiesz, które zdjęcia wybrać bądź co napisać w opisie o sobie, doradź się koleżanki, która spojrzy na profil kobiecym okiem i sprawi, że stanie się on atrakcyjny i chętnie czytany przez inne kobiety. To właśnie koleżanka, doradzi Ci jak stworzyć interesujący randkowy profil, aby zainteresować nim inne kobiety.

Jakie zdjęcia są niekorzystne?

Kobiety nie lubią przechwałek i męskiego popisywania się, dlatego zdjęcia z samochodem, pokazywanie bicepsów, zdjęcia bez koszulki, te wszystkie fotografie kobiet na pewno nie zachwycą. Mówimy oczywiście o kobietach inteligentnych i z klasą. Jeżeli poszukujesz pustych lal, takie zdjęcia z pewnością zrobią na nich wrażenie.

Kolejnym błędem, jaki popełniają notorycznie mężczyźni, jest publikowanie zdjęć z inną kobietą. Dziś naprawdę nie trudno o dobre zdjęcie smartfonem i wstawienie go do profilu randkowego, jeżeli postawimy na stare zdjęcia z byłymi dziewczynami, na starcie stracimy wiele punktów. Lepszym wyborem będą zdjęcia w towarzystwie znajomych i przyjaciół, kiedy na fotografii jest wiele osób. Nawet jeżeli mają to być same kobiety, takie foto wygląda lepiej niż zdjęcie z jedną kobietą, która jest domniemaną siostrą, kuzynką albo… byłą dziewczyną.

Czego jeszcze nie lubią kobiety? Jakie zdjęcia je notorycznie odpychają od profili randkowych? Z pewnością są to samotne fotografie wykonywane przed lusterkiem. Zazwyczaj to zdjęcia z łazienki. W takiej sytuacji kobieta nie wie czy ma do czynienia z samotnym i dość zdesperowanym facetem, który nie wychodzi wcale z domu, czy może żonatym mężczyznom, który ukrywa się w łazience, aby zrobić sobie foto na portal randkowy.

Zaprezentowaliśmy kilka błędów, jakie popełniają mężczyźni podczas zakładania profilu w portalu randkowym. Jeżeli poszukujecie sposobów na stworzenie idealnego profilu randkowego, przede wszystkim wystrzegajcie się wszystkich wspomnianych błędów, a bliżej będzie wam do osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profilu randkowego.

Please rate this