Poinformuj ją, że się spotykacie 5/5 (1)

Uff… Nadszedł ciężki moment, w którym trzeba wreszcie się zdecydować na zaproponowanie pierwszego spotkania. Portale randkowe to wspaniała rzecz, a randki internatowe odbywające się dzięki ich pomocy są na pewno ekscytujące i do tego oferują niesamowitą wygodę, ale to tylko wstęp do realnych spotkań w prawdziwym świecie. W jaki sposób zabrać się do zaoferowania spotkania?

Czy się zgodzi?

Chiński generał Sun Tzu zwykł mawiać, że zwycięscy wojownicy najpierw wygrywają wojnę, a potem ruszają toczyć bitwy, a przegrani ruszają toczyć boje i dopiero potem zastanawiają się, jak właściwie wygrać. Jest to podstawa sztuki wojennej, która nakazuje nam odpowiednio przygotować się do każdego starcia, dzięki czemu będziemy mieli możliwość przeprowadzenia go w sposób dla nas przychylny i zakończony z góry pewnym zwycięstwem.

Randki internetowe i randki klasyczne nie są oczywiście działaniami zbrojnymi, ale zasada Sun Tzu obowiązuje w nich jak najbardziej. Zanim zdecydujemy się na zaoferowanie spotkania, powinniśmy być przynajmniej na 90% pewni, że otrzymamy odpowiedź pozytywną.

Z drugiej strony, niektórzy panowie wolą od razu oferować spotkania i nie mają nic przeciwko temu, że spora większość ich propozycji będzie z miejsca odrzucana. Biorą to na klatę i idą dalej. Jeśli jednak jesteśmy daną kobietą realnie zainteresowani, na pewno nie jest to rozwiązanie dla nas.

Bądź zdecydowany

Przygotowanie w postaci upewnienia się, że nasza propozycja będzie rozpatrzona pozytywnie, to grunt niezbędny do wykazywania postawy władczej i zdecydowanej. Chodzi bowiem o to, by portale randkowe nie były miejscem nieśmiałego zagajania czy sugerowania, że „być może kiedyś, jakoś, gdzieś”, ale by padła bezpośrednia propozycja. I to najlepiej w formie rozkazującej bądź oznajmiającej – zależnie od kobiety.

Rozmawiacie i ona ci mówi, że nie ma żadnych planów na wieczór? No to teraz już je ma. Niech zakłada ulubioną sukienkę, bo idziecie do teatru, a po przedstawieniu odwiedzicie twoją ulubioną restaurację.

A może rozmawiacie akurat o swoich planach na weekend? Powiadom ją, że masz wtedy więcej czasu i chętnie spotkasz się z nią w tym miejscu i o tej godzinie. Nie pytaj, czy ma czas i czy się będzie chciała gdzieś z tobą spotkać. W tym momencie musisz już wiedzieć, że ma czas, a miejsce spotkania proponujesz ty. Wybieranie miejsca to praca, na którą może nie mieć ochoty i tylko z tego powodu może ci odmówić.

Please rate this