Najlepsze aplikacje randkowe 5/5 (1)

Serwis randkowy jest portalem zajmującym się ułatwianiem nawiązania kontaktów osób, w celu bliższego poznania i umówienia się na randkę, która w ostatecznym rozrachunku może zaowocować wielką miłością pomiędzy dwoma osobami.

Randki internetowe, z każdym rokiem nabierają coraz to większego rozpędu i przybywa ludzi korzystających z różnorodnych portali randkowych. Niemniej jednak wciąż znaczne grono obawia się tego typu rozwiązań, gdyż uważa że pierwszy kontakt powinien być kontaktem fizycznym i dopiero zobaczenie i rzeczywista rozmowa z drugą osobą przyniesie jakikolwiek skutek.

Naukowcy udowodnili jednak, że tego typu podejście jest błędne i zakochać się można także przez Internet, stąd też tak liczne portale randkowe, z jakimi bardzo często można się spotkać. Jeżeli więc szukamy przy ich pomocy swojej drugiej połówki, to musimy wiedzieć, że nie są one tylko jednym z dostępnych rozwiązań.

Nie zapominajmy, że dzięki postępowi technologii nasze smartfony uzyskują dostęp do wykonywania wielu czynności, tym samym powodując, że znacznie ułatwiają nam życie. Nie inaczej jest w przypadku randek online, gdyż powstało szereg aplikacji pozwalających na ich organizowanie przy pomocy naszego telefonu.

Aplikacje randkowe godne uwagi

Aplikacje randkowe dostępne są w głównej mierze na smartfonach z Androidem lub iOS i w większości przypadków opierają się na tej samej głównej zasadzie. Co to oznacza? Instalujemy aplikację, tworzymy własny profil, a następnie podbijamy serca innych użytkowników.

Różnice pojawiają się znacznie później tj. już przy samym etapie wyszukiwania, gdyż nowsze aplikacje pozwolą nam na automatyzację procesu i porównywanie dostępnych użytkowników pod kątem tego, co wpisaliśmy na naszym profilu. Starsze zaś będą od nas wymagały działania ręcznego.

Ciekawą funkcją jest także geolokalizacja, która pozwala na wyszukanie potencjalnej znajomości w naszej okolicy, a tym samym ułatwi nam przyszłe randkowanie w rzeczywistym świecie. Co ciekawe jedną z najbardziej popularnych aplikacji na telefon jest zaadoptuj-faceta, która choć ma kontrowersyjną nazwę, to sprawdza się znakomicie.

Oczywiście zgodnie z tytułem, tutaj dominują kobiety i to one wybierają sobie potencjalnego towarzysza do rozmowy. Innymi słowy, faceci mogą jedynie przedstawić się, czy też pomachać „ręką” (zastosować tzw. zaczepkę), a potencjalny kontakt może wyjść tylko i wyłącznie od strony zainteresowanych partnerek.

Oczywiście jest to jeden z przykładów licznych aplikacji internetowych, które mają charakter podobny do portali randkowych. Niemniej jednak pokazuje on, że faceci lubią być zdominowani przez kobiety.

Please rate this