Flirtowanie z kobietami w różnym wieku 5/5 (1)

Generalizowanie w świecie randek i flirtowania jest niebezpieczną zabawą, ale mimo wszystko można wyciągnąć szereg ogólnych wniosków odnośnie tego, w jaki sposób należy postępować z kobietami w różnym wieku, by je sobą zainteresować.

Okres walidacji

Najbardziej jasna jest sytuacja w przypadku kobiet w okresie walidacji, czyli w wieku od 17 do 23 lat. Nie są to oczywiście sztywne granice. Walidacja, czyli uzyskiwanie potwierdzenia, w przypadku tych kobiet odnosi Siudo ich wartości jako „towaru”. Kobiety chcą się po prostu czuć piękne, adorowane, rozchwytywane i popularne. Nie ma w tym absolutnie nic złego, ale jak wszystkie zjawiska na świecie, ma to swoje plusy i minusy.

Dla flirtującego mężczyzny jest to przede wszystkim wskazówka mówiąca nam o tym, że można bardzo dużo zdziałać poprzez odpowiednie pochlebstwa. Trzeba jednak uważać, ponieważ wiele kobiet, zwłaszcza tych niedawno emancypowanych, ma tutaj bardzo ściśle określone oczekiwania. Mają one potrzebę walidacji, realizują ją, a potem odgryzają samcowi głowę niczym modliszki. Wiele zainteresowania oferowanego przez kobiety jest w tym okresie w pełni udawane. Tym niemniej, przebojowość, dobry wygląd i umiejętność odpowiedniego stymulowania dotykiem sprawiają, że sukces podrywu może być wyjątkowo łatwy i spektakularny.

Około 25. roku życia

Minimalnie starsze kobiety mają już za sobą okres zachłyśnięcia się adoratorami i nie interesuje już ich każdy potencjalny facet, który chciałby postawić drinka. Są one wybredne i często bardzo konkretne. Część z nich myśli już o swoich potrzebach, o ustatkowaniu się, rodzinie. Część cały czas chce się jeszcze wyszumieć, ale nie chce już tego sama przed sobą przyznać, co dla mężczyzny bywa frustrujące.

Około trzydziestki

Kobiety zbliżające się do trzydziestki i trochę poza nią są bardzo trudne do skategoryzowania. Wiele z nich to typowe singiel ki, które chcą szybkiej piłki, szybkiego seksu i braku zobowiązań. Ich nie interesuje „kawka”.

Część kobiet po porażkach lat minionych z powrotem trafia w kryzys wymagający od nich zdobywania walidacji. Niepowodzenia sercowe, nieudana kariera, trudny start w życie czy bolesne rozstanie. Traktować je można tak jak kobiety znacznie młodsze i jest to zazwyczaj bardzo celne podejście.

Nie brakuje również kobiet, które mają już bardzo praktyczne podejście do życia i ich nastawienie na realizację swoich celów – rodzinnych, zawodowych, finansowych – jest absolutnie dominującym elementem ich życia. Takie kobiety potrzebują partnerstwa i zależnie od charakteru, albo opieki, albo po prostu towarzystwa w życiu.

Samodzielność kobiety nie oznacza bynajmniej, że nie ma ona potrzeb odnośnie bycia obiektem troski. Z takimi kobietami najlepiej jest sobie radzić przez szczerość. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie kobiety w tym wieku są już mniej zainteresowane długą grą pozorów i zdecydowanie bardziej wolą rozmowę konkretną połączoną z dużą dawką fizyczności. Kobiece libido tak szybko z wiekiem nie spada.

Please rate this