Wewnętrzne nastawienie do podrywu 5/5 (1)

Facet wcale nie musi być specjalnie urodziwy czy nadziany, by mieć szanse nawet u bardzo pięknych kobiet. Przekonanie o konieczności posiadania takich atutów jest zazwyczaj kołem młyńskim założonym u szyi.

Znacznie lepiej z kobietami radzą sobie ludzie, którzy mają niewiele w głowie, za dużo nie myślą i po prostu startują do kobiet ze swoim stylem bycia, a potem traktują je naturalnie i bez większej spiny. Najgorzej z kolei mają faceci, którzy za dużo myślą i analizują każde  swoje słowo. Efekt takiego niepewnego podejścia jest zazwyczaj opłakany.

Podstawowe zasady

Kwestie, które pomogą nam odpowiednio nastawić się psychicznie w kontaktach z kobietami, wcale nie są jakoś specjalnie skomplikowane czy zaawansowane. Można je opisać w formie krótkich zaleceń:

I. Piękne kobiety nie są w żaden sposób bardziej wartościowe od tych trochę mniej zjawiskowych. Traktowanie pięknej kobiety w sposób wyjątkowy, niczym księżniczkę, zniechęci ją niemal natychmiast, a traktowanie kobiety gorzej obdarzonej przez naturę w sposób per noga, to już totalna katastrofa.

II. Nie jesteś petentem. Związek zawsze tworzą dwie wartościowe osoby i tak jak my cieszymy się uwagą kobiety, tak ona powinna być zadowolona z faktu, że postanowiliśmy podrywać właśnie ją. Nie każda ma tak dobrze.

III. Otoczenie ma jakieś uwagi do naszego zachowania czy prezencji? Jeśli nie jest to kwestia mydło-sceptyczności, nikt nie powinien się tym interesować.

IV. Podryw to poszukiwanie partnerki, a nie właścicielki. Facet nie powinien chcieć drugiej matki czy szefowej, a większość kobiet też nie jest zainteresowana dwudziestoletnim synem czy pracownikiem.

V. Traktuje cię z lekceważeniem? Postaw się. Takiej postawy szanujący się facet nie zaakceptuje. A nikt nie szanuje kogoś, kto się sam nie szanuje.

VI. Wartość mężczyzny nie jest definiowana przez ocenę kobiety. Ona mnie nie lubi? Nie każdy musi lubić każdego. Facet też ma prawo uznać, że nawet perspektywa seksu nie jest wystarczającym powodem do wymienienia chociażby jednego kolejnego zdania z kobietą.

VII. Spędzanie ze mną czasu to świetna zabawa. Jestem czarujący i całkiem atrakcyjny. Trafiło ci się coś naprawdę dobrego, kochana.

VIII. Bać się dłuższej rozmowy z kobietą? A niby dlaczego? Przecież nie gryzie. Ta akurat gryzie? Tym lepiej!

IX. Flirt to okazja do poznania się. Ja poznaję ją, ona poznaje mnie. Oboje możemy się wycofać w każdej chwili i nikt przez to nie powinien ucierpieć.

 

Please rate this