Wakacje bez happy-endu 5/5 (1)

Wakacyjna miłość jest tematem niezliczonej liczby lekkich książek plażowych dla młodych kobiet. Marzą one o poznaniu tajemniczego, zazwyczaj ciemnoskórego i ciemnookiego tubylca, z idealnie wyrzeźbionymi mięśniami i szarmanckim podejściem do kobiet. Tacy „tubylcy” wiedzą o tym dobrze i zwłaszcza w Turcji czy Egipcie nie mogą doczekać się kolejnego sezonu turystycznego. Dobrze wiedzą, że będą mieli wielkie możliwości bez żadnych konsekwencji. Konsekwencji dla nich, oczywiście.

Namiętne wczasy

Na co dzień mamy randkowy portal internetowy i czas nam umila randka internetowa. Oczywiście portale randkowe to znakomite miejsce do poznawania nowych ludzi i budowania stałych związków, ale nie zawsze musi nam zależeć właśnie na takich efektach naszych poszukiwań. W końcu na portale randkowe wchodzimy czasami też tylko dla zwykłej przygody, a czas wakacji to wręcz wymóg przeżycia przygody.

Na przygodę bardzo często decydują się kobiety wyjeżdżające na wakacje do ciepłych krajów. Jadą same lub w grupie przyjaciół, którzy są bardzo samodzielni i każda osoba z grupy ma swoje własne plany na pobyt. Początkowo dominują zabytki, plaża i poznawanie okolicy, ale potem pojawiają się też drinki. Kiedy są drinki, musi być jakieś towarzystwo, a w towarzystwie zawsze jest mnóstwo miejscowych mężczyzn, chętnych do zapoznania się z turystami.

Dalsza część opowieści przebiega niemalże jak w bajce, ponieważ jest dużo języka ciała, sporo języka w ciele i chociaż nikt raczej nie zapomina o podstawowym zabezpieczaniu się, w praktyce bardzo różnie z tym bywa ze względu na alkohol i bardzo nietypowe warunki całej znajomości.

Na koniec jest czułe pożegnanie, obietnice pozostawania w kontakcie, pomimo ich oczywistego braku pokrycia, a potem już tylko zaczynają się kłopoty.

Problemy wakacyjnej miłości

Relacje po tego typu znajomościach są zazwyczaj bardzo podobne. Okazuje się, że przygoda życia życie odmieniła. Zazwyczaj jest to niechciana ciąża, która jest wynikiem chwilowej znajomości. Taka ciąża kończy też automatycznie wszystkie związki, jakie mogły istnieć do tej pory nad Wisłą.

Jeżeli mamy nieco więcej szczęścia i wakacyjna miłość jest jedynie pięknym wspomnieniem, zwyczajnie wracamy do swojego miasta i żyjemy jak wcześniej. Amanci posiadający w sezonie kilka wakacyjnych kobiet, zwykle mają również żony i dzieci, więc można się spodziewać, że obiecany kontakt nie następuje. Nie wszystkie wakacyjne miłości tak się kończą, ale warto i taki scenariusz wziąć pod uwagę.

Please rate this