Podstawowe zasady imponowania kobietom 4/5 (1)

Jeśli chcesz imponować kobietom i wydaje Ci się, że robisz to dobrze, najprawdopodobniej jesteś zwyczajnie przystojny i szarmancki. Lub co najmniej dowcipny. Imponowanie kobietom zazwyczaj ma bowiem subtelny charakter i panowie albo to robią nieświadomie, albo nie robią tego wcale.

Umiejętność świadomego imponowania kobietom na portalach randkowych i na randach internetowych, jak również w czasie spotkań twarzą w twarz, to wyższa szkoła jazdy. Na szczęście wielu mężczyzn jest w stanie poradzić sobie z tym wyzwaniem także całkowicie naturalnie, ponieważ zostali odpowiednio wychowani i pewne zachowania są dla nich zupełnie naturalne. O co tutaj chodzi?

Kwestie negatywne

W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na czynniki, które zmniejszą szansę mężczyzny na zaimponowanie kobiecie. Dużo łatwiej popełnić bowiem brzemienny w skutkach błąd niż w jakiś wyjątkowy sposób nabić sobie z marszu punkty dodatnie.

Panowie najczęściej tracą tutaj kredyt zaufania za względu na zbytnią agresję i wulgarność. Nie bezpośrednio do samej kobiety, bo to by było raczej oczywistym problemem, ale ze względu na brak kultury w kontaktach z osobami trzecimi, gniew na drodze czy ogólnie niską kulturę wypowiedzi i obycia.

Zawsze należy podkreślać, że są bardzo różne kobiety i wyzywanie przechodniów powoli przechodzących przez pasy na pewno jakiejś z nich zaimponuje, ale w znakomitej większości przypadków nie jest to coś, z czego można by być dumnym.

Kwestie pozytywne

Panie zawsze doceniają savoir-vivre, kiedy jest naturalny, czyli otwieranie drzwi jak najbardziej, ale nie wypuszczenie kobiety z samochodu, póki nie pobiegnie się otworzyć jej drzwi, będzie co najmniej dziwne. Kobieta oczekuje od mężczyzny zdecydowania i przewodzenia. Nie dlatego, że sama sobie nie daje rady i potrzebuje przewodnika, ale dlatego, że dla odmiany nie chciałaby wszystkiego organizować.

Bardzo dużo wygrać można także poprzez celne komplementy, ale te muszą się opierać na niebanalnych spostrzeżeniach. W jej oczach utopiła się już pewnie połowa populacji średniej wielkości miasta.

Kobiety bardzo cenią sobie niezależność u mężczyzny. Jest to cały zestaw drobniejszych i bardziej konkretnych cech, które budują jego siłę i wręcz etos. Jednym z elementów budowania wizerunku niezależności jest zawsze posiadanie własnego życia i paradoksalnie, ograniczona z tego powodu dyspozycyjność.

Please rate this