Miły facet szuka kobiety 5/5 (1)

Mili faceci to frajerzy, a przynajmniej taka panuje opinia. Jak to jest z powszechnymi opiniami, często są one efektem zawiści lub zazdrości bądź innych negatywnych cech otoczenia, a nie samej osoby. W tym wypadku niestety jest wiele prawdy w tym, że faceci mili nie za bardzo mają czego szukać wśród kobiet. Na pewno nie w sytuacji, kiedy bycie miłym jest ich jedyną cechą osobowości.

Kto to jest miły facet?

Miłego faceta można definiować na wiele sposobów. W praktyce najlepiej jest powiedzieć sobie tak: osoba, która zawsze jest otwarta i przyjacielska, nie ocenia po pierwszym wrażeniu i jeśli tylko druga osoba ma wobec niej rozsądne wymagania, ten chętnie je spełnia. Nie należy osoby miłej mylić po prostu z wycieraczką, której każdy może bez problemu wejść na głowę, ale i takie rozróżnienie niestety nie zawsze jest trafne. Wielu miłych facetów to właśnie takie fajtłapy.

Pułapki dla miłych facetów

Partner seksualny wcale nie musi być miły. Miły jest brat, miła jest koleżanka, miła jest ciocia. Partner seksualny jest atrakcyjny, uwodzicielki, ekscytujący i męski. Osoby miłe są oczywiście w cenie, ale jako koledzy, ogólnie rozumiani przyjaciele i bardzo często także jako osoby do towarzystwa czysto platonicznego. Dobrze mieć miłych przyjaciół, którzy pomogą w potrzebie, ale nie traktuje się ich jako potencjalnych partnerów. Kobiety bardzo rzadko interesują się mężczyznami, którzy są w ich otoczeniu w charakterze osób miłych.

Pantoflarzy nikt nie ceni

Czasami pierwsze kroki w związku uda się zrobić nawet facetowi, który jest miły i nic poza tym. Jego los jest jednak dość łatwy do przewidzenia. Najprawdopodobniej zostanie tak zwanym pantoflem, czyli osobnikiem rodzaju męskiego, który został całkowicie zniewolony i wręcz “wykastrowany” przez kobietę. Niektóre kobiety takich mężczyzn lubią i bardzo pasuje im totalna dominacja, jaką dzięki ich charakterowi uzyskują. W większości przypadków kobieta się jednak nudzi i cały czas będzie szukała wrażeń. Jeśli tylko znajdzie się ktoś potencjalnie przynajmniej lepszy, można mieć pewność, że odejdzie ona do niego niemal natychmiast i bez odrobiny żalu.

Bądź facetem

Trzeba podkreślić jeszcze raz, że w byciu miłym nie ma nic złego, ale nie może to być najważniejsza i dominująca cecha mężczyzny. Jest czas na bycie miłym i jest czas na bycie agresywnym, szarmanckim, szelmowskim, a nawet czasami zaborczym i zazdrosnym. To kobiety także sobie cenią i tego oczekują.

Please rate this